RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: 1d VÝLETY a kratší zájezdy, A D V E N T Y, Německo, Norsko, Nepál

Německo - ADVENT - DRÁŽDANY A PROSLAVENÁ ŠTÓLA - sobotní jednodenní - prosinec 2023

Německo - ADVENT - DRÁŽDANY A PROSLAVENÁ ŠTÓLA - sobotní jednodenní - prosinec 2023Krásné předvánoční trhy, průvod v historických kostýmech a obří štóla vezená na koňmi taženém voze, její slavnostní krájení s možností ochutnávky i nákupu s sebou. To je největší tahák tohoto adventního výletu. Ale samozřejmě Vám nabídneme i procházku historickým centrem s průvodcem a dostatek času na posezení se svařeným vínem, vynikající polévkou nebo tradičním punčem. Několik adventních trhů Vám umožní i nákup tradičních řemeslnických vánočních dekorací.

 

Krásné a pestré předvánoční trhy, průvod v historických kostýmech a obří štóla vezená na koňmi taženém voze, její slavnostní krájení s možností ochutnávky i nákupu s sebou. To je největší tahák tohoto adventního výletu. Ale samozřejmě Vám nabídneme i procházku historickým centrem s průvodcem a dostatek času na posezení se svařeným vínem, vynikající polévkou nebo tradičním punčem. Několik adventních trhů Vám umožní i nákup tradičních řemeslnických vánočních dekorací.

 

 

Program:

Prohlídka památek s průvodcem - světoznámý Zwinger, Obrazárna Starých Mistrů se „Sixtinskou madonou“ od Raffaela, Semperova opera, Katedrála, Sídelní zámek saských kurfiřtů a králů, Kurfiřtská stáj, Královská pokladnice, unikátně rekonstruovaný chrám Frauenkirche a mnoho muzeí. Krásná procházka je po promenádě Brűhlská terasa, zvané „balkón Evropy“ s velkolepým výhledem na Labe. V předvánočním čase se zde konají vyhlášené adventní trhy. Altmarkt – návštěva nejstaršího vánočního trhu v Německu. Osobní volno na prohlídku i nákup tradičních řemeslnických vánočních výrobků, na ochutnávku proslavené vánoční štóly a svařeného vína, ale i na návštěvu památek nebo na nákupy v obchodních domech na Pragerstrasse a Wilsdrufferstrasse.

 

DRÁŽĎANY - vánoční trhy s proslavenou vánoční štolou

 

Termín výletu:

sobota 2.12.2023

Cena od Kč 870,-

 

Cena nezahrnuje cestovní pojištění, vstupy do památek. 

Odjezd: v 05.00 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, stanoviště MHD, návrat v pozdních večerních hodinách

Pořadatel:Roslo IČ:26087391

print Formát pro tisk