RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Japonsko,Jordánsko,Jamajka,JAR

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište.

 

Nabízíme místo pro ženu na doplnění

do dvoulůžkového pokoje

 

 

v poznávacím zájezdu 

K R Á S Y   J O R D Á N S K A

 

 

 

v termínu  13.11. - 20.11.2021  s odletem z Prahy

 

- viz program zájezdu v kapitole

Poznávací zájezdy a Jordánsko!!!! 


Jordánsko - JORDÁNSKO S KOUPÁNÍM V MRTVÉM A RUDÉM MOŘI + poušť Wadi Rum - říjen 2021

Jordánsko - JORDÁNSKO S KOUPÁNÍM V MRTVÉM A RUDÉM MOŘI + poušť Wadi Rum - říjen 2021V Jordánsku se nachází neuvěřitelné množství antických památek z doby Římanů, naprosto jedinečné skalní město Petra (UNESCO), snad nejkrásnější poušť světa Wadi Rum - po přejezdu do Měsíčního údolí k pouštní rezervaci Wadi Rum - dvouhodinová projížďka na jeepech. Měsíční údolí je to nejkrásnější, co příroda v Arabské poušti vytvořila. Rudý písek se opírá o skalní útvary z barevného pískovce a vytváří neuvěřitelné přírodní sochy připomínající hlavy zvířat i lidí nebo jakési ohromné houby.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.9.2021 21:13  •  Přečteno: 7x

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - listopad 2021, březen 2022

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - listopad 2021, březen 2022Asie - Blízký východ - tajuplná místa, pohádkové scenérie, nevšední zážitky a pohodlí ***hotelu se 7x polopenzí - to vše a mnoho dalšího je v krásném programu poznávacího zájezdu * Celodenní odpočinek u Mrtvého moře * Jedno z nejlépe zachovaných řecko-římských měst Džaraš * Návštěva bývalého centra království Nabatejců skalního města Petry * Projížďka terénními auty pouštními kaňony ve Vádí Ram * v listopadu 2021 garantovaný odjezd s průvodcem Bc. Patrikem Balcarem * program pro skupinu 10 - 30 osob *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.9.2021 20:41  •  Přečteno: 67x

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - jaro 2022

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - jaro 2022Nabízíme Vám zájezd do pro nás exotického Japonska, kde uvidíte podivuhodnou směsici starobylého a moderního, tisícileté chrámy, čajové pavilonky vedle futuristických mrakodrapů. Vybrali jsme nejhezčí období roku, kdy po celém Japonsku rozkvétají sakury - každoroční radost snad pro každého Japonce. V průběhu zájezdu navštívíme všechna historická hlavní města země s jejich nádhernými chrámy a svatyněmi včetně nezapomenutelného Kjóto i největší japonské metropole Tokio, Jokohamu či Osaku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.9.2021 21:25  •  Přečteno: 5x