RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

SAE-Dubaj, Srí Lanka, Senegal

 

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 

 

SRÍ LANKA
Ostrov s rozmanitým podnebím i krajinou. Opravdový ráj tvoří dlouhé písečné pláže s jemným zlatým pískem lemované palmami, rozmanitá flóra a fauna, starobylá sídelní města a zejména pak přátelské obyvatelstvo.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ramadán

Každý rok je datum začátku i konce měsíce Ramadánu velmi rozdílné. Je to dáno tím, že islámský kalendář, kterým se zahájení Ramadánu řídí, je o mnoho dní kratší a navíc je řízen dle lunární fáze měsíce. I proto je datum zahájení například v Evropě nebo v Americe rozdílné. V zemích jako je Turecko, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Maroko či Egypt je den zahájení i ukončení totožný.

2023 - od večera středa 22.3. do večera čtvrtek 20.4.2023

2024 - od večera neděle 10.3. do večera pondělí 8.4.2024

 

 


Srí Lanka - OKRUH OSTROVEM A ODPOČINEK U MOŘE - polopenze/All inclusive - 2 termíny v březnu 2024

Srí Lanka - OKRUH OSTROVEM A ODPOČINEK U MOŘE - polopenze/All inclusive - 2 termíny v březnu 2024Novinkový zájezd na "ostrov čaje" Cejlon (Srí Lanka) začínáme pětidenním poznávacím okruhem, na který naváže pobyt u moře, který si můžete ještě zpestřit dalšími výlety. Skalní pevnost Sigiriya a jeskynní chrám v Dambulle * Farma s kořením v Matale a Chrám Buddhova zubu * Město Kandy, čajové plantáže Pilimathalawa a sloní sirotčinec v Pinnawale * Volný čas v letovisku Beruwela - volné dny určené k odpočinku a relaxaci ve čtyřhvězdičkovém hotelu The Palms, či k případným fakultativním výletům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.7.2023 19:09  •  Přečteno: 280x

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - let z Prahy, hotely s polopenzí, vstupy v ceně - únor / březen 2024

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - let z Prahy, hotely s polopenzí, vstupy v ceně - únor / březen 2024Srí Lanka neboli Cejlon, je jeden z nejkrásnějších ostrovů světa. Historická královská města ukrytá hluboko v pralesích, buddhistické památky, jeskynní a skalní chrámy, koloniální města, národní park s volně žijícími slony a hlavně hory s úchvatnými čajovými plantážemi a krásné pláže. Sedm památek UNESCO, skvělé jídlo a úžasní lidé. Taková je Srí Lanka. Prostě ráj na zemi, který musíte vidět!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 19.4.2023 22:37  •  Přečteno: 454x