RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 


Itálie - KARNEVAL V BENÁTKÁCH - minibus, 3x hotel v centru - únor 2024

Itálie - KARNEVAL V BENÁTKÁCH - minibus, 3x hotel v centru - únor 2024Benátky, asi nejkrásnější město Itálie, jednou za rok zcela změní tvář a vypukne karneval. Ulice se zaplní maskami a podmanivou atmosférou. Zažíváme dobu, kdy zcela zmizely tisíce turistů z Asie a z obrovských výletních lodí. Dnes jsou Benátky zcela jiným, příjemným městem s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme Vám šanci zažít si Benátky tak, jak je neznáte. V malé skupince a tři noci v 3* hotelu přímo v centru města!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.3.2023 9:54  •  Přečteno: 602x

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024Během naší týdenní cesty poznáme jedny z nejkrásnějších italských měst. Necháme se unášet kouzlem „věčného města“ Říma, vychutnáme si nezapomenutelnou atmosféru jeho rušných ulic a náměstí. Kontrastem k pulzující metropoli bude malebné městečko v kopcích Umbrie – Assisi, poutní místo s bazilikou sv. Františka. Navštívíme jeden z nejmenších států světa San Marino. Florencie – renesanční perla severní Itálie nám odhalí své neopakovatelné kouzlo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 4.7.2023 11:58  •  Přečteno: 299x

Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023

Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023Naše velká cesta Vás zavede na Sardinii, Sicílii i Liparské ostrovy. Na pláže i do hor, za památkami z úžasně bohaté historie i měst a přístavů pulzujících moderním životem současné Itálie. Kdo z Vás by neznal zpěvně znějící jména jako Cala Gonone, Cagliari, Palermo, Agrigento, Sykakusy, Catánia, Etna, Taormina, Milazzo, Sila Piccola, Arbelobello, Bari, Vesuv, Neapol, Pompeje, Cinque Terre, Řím .... pojeďte je s námi prozkoumat důvěrněji .... :-))

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 4.7.2023 12:14  •  Přečteno: 291x

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - duben/květen 2024

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - duben/květen 2024Monaco – knížectví s věhlasným oceánografickým muzeem, velkolepý Grand Canyon du Verdon, exkurze do parfumerie Fragonard, Avignon – starobylé papežské sídlo, římský most Pont du Gard. Savojsko, kraj majestátních horských štítů včetně nejvyšší hory západní Evropy a výborného vína. Provence nás přivítá nespočetnými pamětihodnostmi, vůní levandule, bílými plážemi Azurového pobřeží. Ze zdejší krajiny čerpali inspiraci věhlasní umělci jako van Gogh, Picasso, Cézanne a další.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 18:00  •  Přečteno: 265x

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024Les Calanches – vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem .... Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů: drsná krása Korsiky - panenská příroda, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů a Sardinie - vzduch prosycený solí a kořeněnou vůní pinií, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.6.2023 23:15  •  Přečteno: 272x

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen, září 2024

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen, září 2024Pojeďte s námi na tři dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ přiliš dnů dovolené. Vlastně Vám tentokrát stačí pouze jeden den dovolené, protože odjíždíme ve čtvrtek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Pojďte s vyzkoušet náš "hotel na kolečkách" !!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.7.2023 19:45  •  Přečteno: 580x

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2024

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2024Monte Piano - stolová hora, Lago del Sorapis - azurové jezero. Italské Dolomity jsou světem strmých vápencových věží, krásných scenerií, nedotčené přírody, pohnuté historie. Zájezd je určen všem, kteří chtějí poznat nejatraktivnější místa italských Dolomit a lákají je lehké i středně těžké turistické výlety s možností zpestření tras jištěnými cestami – feratami – v oblasti jezera Misurina, Monte Cristallo, Gruppo del Sorapis a nejslavnějších dolomitských věží Tre Cime di Lavaredo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:03  •  Přečteno: 259x

Itálie, Sicílie, Lipary - HEFAISTOVO KRÁLOVSTVÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024

Itálie, Sicílie, Lipary - HEFAISTOVO KRÁLOVSTVÍ - hotelbusem  s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024Vesuv a Etna – činné vulkány, Liparské ostrovy – sopečné souostroví s termálními prameny, vulkanické erupce na Stromboli, Pompeje – římské město pohřbené erupcí Vesuvu, úchvatné antické památky. Poznávací zájezd vás zavede až na samý jih Itálie. V království bájného božského kováře Hefaista se projdeme v okolí neklidné sopky Etny, navštívíme rušné Palermo, Syrakusy, Agrigento. Relaxace ve středomořském ráji, Kalábrii. Nevynecháme ani další italské perly jako Řím, Neapol, Pompeje či Veronu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 17:43  •  Přečteno: 421x

Itálie - BENÁTKY, KARNEVAL A OSTROVY * TAM BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU - autobus - únor 2024

Itálie - BENÁTKY, KARNEVAL A OSTROVY * TAM BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU - autobus - únor 2024Každý únor ožívají Benátky rejem pestrobarevných průvodů, tancem a hudbou. Je čas karnevalu. Vrozený dar Benátčanů spřádat intriky se projeví naplno v žertovném festivalu. Na našem zájezdu si asi málokdo dopřeje okázalé a nákladné doprovodné programy, ale samotná atmosféra, radost a veselí v ulicích Benátek a obdiv k neuvěřitelné vynalézavosti Benátčanů a zájemců z celého světa v touze uspět v soutěži o nejkrásnější masku vás jistě nenechá chladnými. Pojeďte s námi a užijte si karneval v Benátkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.9.2023 20:27  •  Přečteno: 439x