RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

L O D Ě - plavby, výlety, trajekty

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

NEVÁHEJTE  A  POŠLETE  NÁM  SVOJI  PŘEDSTAVU 

RÁDI  VÁM  PORADÍME  A  POMŮŽEME  PŘI  VÝBĚRU  VAŠÍ  DOVOLENÉ !  

 

 


Maďarsko, Rakousko, Slovensko - BRATISLAVA, VÍDEŃ, BUDAPEŠŤ, plavba po Dunaji, termály - srpen, říjen 2024

Maďarsko, Rakousko, Slovensko - BRATISLAVA, VÍDEŃ, BUDAPEŠŤ, plavba po Dunaji, termály - srpen, říjen 2024BRATISLAVA – VÍDEŇ - BUDAPEŠŤ * PLAVBA LODÍ PO DUNAJI DO VÍDNĚ * RELAXACE V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH * Trvale oblíbený zájezd nás zve k návratu do dob, kdy tato města ležela v jedné zemi. Není bez zajímavosti shlédnout dnešní život metropolí tak úzce spjatých s naší historií. Prohlédneme si metropole na Dunaji - Bratislavu, Budapešť i Vídeň a odpočineme si v termálních lázních Velký Meder. Na závěr připlujeme do hlavního města mocnářství Vídně lodí po Dunaji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.3.2024 19:29  •  Přečteno: 100x

Slovensko, Maďarsko, Rakousko - PODUNAJSKÉ METROPOLE - s plavbou po Dunaji - FM do 30.4.! - červenec 2024

Slovensko, Maďarsko, Rakousko - PODUNAJSKÉ METROPOLE - s plavbou po Dunaji - FM do 30.4.! - červenec 2024Porovnejte si s námi tři města, v jejichž historii a podobě se odráží dějinné osudy střední Evropy. Poodhrneme oponu a podíváme se na scénu habsburské monarchie. Vídeň byla po staletí sídlem císařů a metropolí nadnárodní říše. V době, kdy si Panonskou nížinu podmanili Turci, plnila dnešní Bratislava roli hlavního města Uherského království. Budapešť je historickou metropolí Uher od středověku. Tato místa propojuje veletok Dunaje, který psal zlomové historické události již v éře antiky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.3.2024 20:07  •  Přečteno: 115x

USA - PLAVBA LODÍ KARIBIKEM + FLORIDA - "busem krátce Floridou, lodí Karibikem" - FM sleva - leden 2024

USA - PLAVBA LODÍ KARIBIKEM + FLORIDA - "busem krátce Floridou, lodí Karibikem" - FM sleva - leden 2024Plavba lodí Karibikem + Florida * Jamajka, Kolumbie, Panama, Kostarika, Honduras, Bahamy. Poznávací zájezd v doprovodu českého průvodce: Florida + 14 dní na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou: Montego Bay, Cartagena, Colon, Puerto Limon, Isla De Roatan, Ocean Cay, Miami, Nassau a Ocean Cay. Pozor = ti, kteří navštívili Kubu po 21. lednu 2021 potřebují pro vstup do USA klasické vízum, ESTA (Visa Waiver Program) v tomto případě nestačí!!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.6.2023 21:23  •  Přečteno: 418x

USA - FLORIDA + KARIBIK a Bahamy a Dominika a další tři ostrovy - únor 2024

USA - FLORIDA + KARIBIK a Bahamy a Dominika a další tři ostrovy - únor 2024Kombinace poznávacího zájezdu tři dny po Floridě busem a deset dnů na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou Bahamských ostrovů, Dominikánské republiky, ostrovů Sv.Tomáše, Sv.Kryštofa a Sv.Martina v doprovodu českého průvodce a s ubytováním na lodi v kajutě s oknem, plnou penzí s nápoji v samoobslužné restauraci, využitím vybavení lodi k odpočinku a sportu, animačními programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbou, dětskými kluby a mnoha dalšími službami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.6.2023 22:50  •  Přečteno: 398x

Egypt - TO NEJ + PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ - let z Prahy - listopad 2023 / leden 2024

Egypt - TO NEJ + PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ - let z Prahy - listopad 2023 / leden 2024Po stopách faraonů, po proudu nejdelší řeky i za relaxem pod africkým sluncem. Vyrazíte k pyramidám v Gíze. Na Káhiru se rozhlédnete z Citadely a prozkoumáte největší arabskou tržnici. Zjistíte vše o papyrusu. Navštívíte Údolí králů a nejzachovalejší chrám. Zažijete plavbu po Nilu i projížďku felúkou a vychutnáte si odpočinkový luxus v Hurghadě. Poznávejte nová místa, poznávejte Egypt!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.8.2023 17:48  •  Přečteno: 665x