RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Zájezdy H O T E L B U S E M, T U R I S T I K A, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2024

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2024Monte Piano - stolová hora, Lago del Sorapis - azurové jezero. Italské Dolomity jsou světem strmých vápencových věží, krásných scenerií, nedotčené přírody, pohnuté historie. Zájezd je určen všem, kteří chtějí poznat nejatraktivnější místa italských Dolomit a lákají je lehké i středně těžké turistické výlety s možností zpestření tras jištěnými cestami – feratami – v oblasti jezera Misurina, Monte Cristallo, Gruppo del Sorapis a nejslavnějších dolomitských věží Tre Cime di Lavaredo.

Monte Piano - stolová hora v Sextenských Dolomitech, Lago del Sorapis - azurové jezero.

Italské Dolomity jsou světem strmých vápencových věží, krásných scenerií, nedotčené přírody, pohnuté historie. Zájezd je určen všem, kteří chtějí poznat nejatraktivnější místa italských Dolomit a lákají je lehké i středně  těžké turistické výlety s možností zpestření tras jištěnými cestami – feratami – v oblasti jezera Misurina, Monte Cristallo, Gruppo del Sorapis a nejslavnějších dolomitských věží Tre Cime di Lavaredo. Okolí průsmyku Passo Falzarego a hory Monte Piano hrály výraznou úlohu v dramatických událostech první světové války.

Poznávací zájezd Týden v Dolomitech, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, ItáliePoznávací zájezd Týden v Dolomitech, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, ItáliePoznávací zájezd Týden v Dolomitech, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, Itálie

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. – 2. den: odjezd z Prahy a Českých Budějovic ve večerních hodinách, Sextenské Dolomity – jezero Lago di Misurina, výstup na Monte Piano (2324 m – Cima Sud), z vrcholu nádherný výhled na Mt. Cristallo, Tre Cime di Lavaredo, „muzeum v přírodě“ – četné pozůstatky urputných bojů první světové války.

3. den: celodenní trasa kolem Tre Cime di Lavaredo, přes chatu Auronzo (2320 m) k Dreizinnenhütte (2438 m), severním úbočím Tre Cime návrat k chatě Auronzo a údolím zpět k jezeru Lago di Misurina.

4. den: Passo Tre Croci – možnost dvou tras: 1. Monte Cristallo – méně náročná trasa pod vrchol Monte Cristallo (3221 m) s využitím dvou lanovek na chatu Son Forca (2215 m) a G. Lorenzi (2932 m) a zpět k hotelbusu na parkoviště na Passo Tre Croci. 2. Gruppo del Sorapis – náročnější trasa s jištěnými úseky ke smaragdovému jezeru Lago del Sorapis.

5. den: „pohodově na třítisícovku“ – z Cortiny d’Ampezzo lanovkou na Cima Tofana (3191 m), možnost výstupu na Tofana di Dentro (3238 m).

6. den: Passo di Falzarego (2015 m) – možnost dvou tras: 1. chata Lagazuoi – výstup tunelem z první světové války na Lagazuoi (2296 m) s pokračováním na blízký vyhlídkový Lagazuoi Pizzo (2778 m), 2. Cinque Torri – trasa směrem na jih k chatě Averau (2416m), sestup k chatě Scoiattoli u skalního masivu Cinque Torri (2361 m), odjezd do ČR.

7. den: návrat do ČR v ranních hodinách.

Poznávací zájezd Týden v Dolomitech, MapaPoznávací zájezd Týden v Dolomitech, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, ItáliePoznávací zájezd Týden v Dolomitech, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, Itálie

 

Termíny zájezdu:

1.6. - 7.6.2023

21.7. - 27.7.2023 - zrušeno

16.8. - 22.8.2024

Cena Kč 15.900,-

- při objednání v roce 2023 garance ceny

z roku 2023!!

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického (tištěného) průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

 

Co je to HOTELBUS

Hotelbus vám opravdu nabídne to, co slibuje: jedná se o jedinečnou kombinaci ubytování acestování. Autobusy a speciální nástavby vám poskytnou plnohodnotné zázemí, sezení, ubytování i stravování během celé vaší cesty.

Kapacita hotelbusu činí (podle typu) 15 - 20 lidí. Jedná se o stále populárnější způsob cestování, díky kterému za své peníze dostanete více! Cestovní kancelář Pangeo tours má s hotelbusy bohaté zkušenosti a za více než 26 let působení na našem trhu si vybudovala tu nejlepší reputaci.

Výhody cestováním HOTELBUSEM

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

Pro koho jsou hotelbusy určeny

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů.

Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Posádka hotelbusu

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

Typy hotelbusů

Jsou všechny hotelbusy stejné?

Na cestách po Evropě využijete zázemí a pohodlí některého z hotelbusů typu Iveco – Irisbus LUX s kapacitou 20 lidí. Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

 

Pořadatel:Pangeotours

 

print Formát pro tisk