RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Úvod, Vánoce a S I L V E S T R, Japonsko,Jordánsko,Jamajka,JAR

JAR, Svazijsko, Lesotho - VÁNOCE V JIHOAFRICKÉ REP. - hotelbusem s plnou penzí - 2023/2024 * 2024/2025

JAR, Svazijsko, Lesotho - VÁNOCE V JIHOAFRICKÉ REP. - hotelbusem s plnou penzí - 2023/2024 * 2024/2025Kapské město ležící pod majestátnou Stolovou horou; Lesotho – horské království; NP Kruger – největší národní park jižní Afriky; šance vidět „velkou pětku“; Svazijsko – malebné domorodé vesnice. Při putování po Jihoafrické republice, o které se právem tvrdí, že se jedná o "celý svět v jedné zemi", uvidíme to nejkrásnější, co tato země nabízí: mys Dobré naděje, impozantní skalní útvary v Dračích horách, divoká zvířata i přírodu v Krugerově parku. Navštívíme i exotické Svazijské a Lesothské království.

Kapské město – město s výjimečnou polohou pod Stolovou horou, Lesotho – horské království, NP Kruger – největší národní park jižní Afriky, šance vidět „velkou pětku“, Svazijsko – malebné domorodé vesnice.

Vánoce a Silvestr na jižní polokouli si zpestříme návštěvou Jihoafrické republiky, o které se právem tvrdí, že se jedná o celý svět v jedné zemi. Na cestě Jihoafrickou republikou uvidíme to nejkrásnější, co tato země nabízí, přírodu i kulturní památky. V Kapském Městě navštívíme známou Stolovou horu, fantastickou botanickou zahradu i jedinečné akvárium, podíváme se na mys Dobré naděje, projdeme se pod impozantními skalními útvary v Dračích horách. Budeme obdivovat divoká zvířata i divokou přírodu v Krugerově parku. Navštívíme i exotické Svazijské a Lesothské království.

Poznávací zájezd Zájezd 231Poznávací zájezd Zájezd 231Poznávací zájezd Zájezd 231Poznávací zájezd Zájezd 231Poznávací zájezd Zájezd 231Poznávací zájezd Zájezd 231

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. – 2. den: odlet z Evropy do Johannesburgu a přesun k NP Kruger.

3. – 4. den: Krugerův národní park – nejznámější a největší národní park Jižní Afriky, ideální místo pro vaše safari, domov nepřeberného množství zvířat, včetně známé "velké pětky".

5. – 6. den: NP Hluhluhve–iMfolozi – safari hotelbusem po malebném parku, kterému se ne neprávem říká malý Kruger. Velká koncentrace nejen nosorožců.

7. – 8. den: Vánoce na plážích Indického oceánu.

9. – 11. den: Dračí hory – majestátní přírodní scenérie na hranicích s Lesothem, turistika v národním parku Royal Natal, trek pod skalní masiv Amfiteátr, Lesotho – malebné království v jihoafrických horách.

12. – 13. den: Cango Caves – jeskyně s impozantní výzdobou, Střelkový mys – nejjižnější bod Afriky, setkání dvou oceánů.

14. – 15. den: Silvestr v Kapském Městě, Kapské město – Stolová hora – impozantní vyhlídka na město a okolí, prohlídka města, největší botanická zahrada Afriky, mořské akvárium s faunou dvou oceánů, Long street s bary a krámky, dokreslující atmosféru města, nábřeží a doky Waterfront – s kolonií místních tuleňů.

16. – 18. den: Kapský poloostrov. Mys Dobré naděje – místo setkání Indického oceánu a Atlantiku, exkurze na pštrosí farmu, Simons Town – Boulders –kolonie tučňáků, odlet a přílet do Evropy.

Poznávací zájezd Vánoce v Jihoafrické republice, MapaPoznávací zájezd Africký hotelbusJAR

Termín zájezdu:

 

18.12.2023 - 4.1.2024

Cena od Kč 58.500,-

+ letenka Kč 28.000,-

 

18.12.2024 - 4.1.2025

Cena od Kč 58.500,-

+ letenka Kč 28.000,-

Cena letenky je orientační.

 

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického (tištěného) průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku, vstupy do vyjmenovaných lokalit: mys Dobré naděje, Royal Natal, NP Kruger, NP Hluhluhve.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů a nevyjmenovaných národních parků, fakultativní výlety, stravu a ubytování na vícedenních fakultativních výletech, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, letenky včetně tax a poplatků, místní odletové taxy, dopravu na/z letiště.

Odletové místo: Praha, Vídeň, Mnichov

 

Hotelbus Volvo FM9/16 – AFRIČAN

Hotelbus postavený na podvozku renomované firmy Volvo je přímo předurčen k tomu, aby vás zavezl do těch nejvzdálenějších koutů zeměkoule.

          

          

Africký hotelbus
Africký hotelbus

Výhody cestováním HOTELBUSEM

 

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

 

Pro koho jsou hotelbusy určeny

 

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

 

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů. 

Hotelbus Volvo FM9/16
Hotelbus Volvo FM9/16
Hotelbus Volvo FM9/16
Hotelbus Volvo FM9/16
Hotelbus Volvo FM9/16
Hotelbus Volvo FM9/16

Hotelbus postavený na podvozku renomované firmy Volvo je přímo předurčen k tomu, aby vás zavezl do těch nejvzdálenějších koutů zeměkoule.

Od roku 2008 je naším zázemím při putování po cestách i necestách jižní Afriky. Během dne trávíte čas v obytné části, která je rozdělena na čtyři kupé. Navečer se jednoduchou přestavbou změní vaše obytná zóna v čtyřmístné spací kupé. V plně vybavené kuchyňce vykouzlí naše posádka při zastávkách na oběd i každý večer manu nebeskou (slova jednoho z našich klientů). V zadní části vozidla je chemické WC a umývadlo se sprchovou baterií.

Interiér „afrického“ hotelbusu má svoji filozofii: turisté jsou (na rozdíl třeba od „jihoamerického“ volva) v „přízemí“, aby mohli co nejlépe pozorovat zvěř. Protože s tímto vozem vjíždíme rovnou do některých národních parků, je pro sledování a fotografování zvěře neocenitelný i velký počet oken.
Vnitřek je rozdělen na čtyři kupé, podobně jako ve vlaku. První tři kupé obývají čyři osoby, poslední kupé je menší a je určeno pouze pro tři cestující. Uvnitř lze postavit stolek pro stravování. Navečer se obytná zóna změní jednoduchou přestavbou v čtyřmístné spací kupé – dvě místa jsou na úrovni sedaček a dvě nahoře. Každé kupé je vybaveno moskytiérou. Osobní věci mají klienti snadno dostupné ve zvláštním prostoru pod sedačkami. Samozřejmostí jsou tři jídla denně. Hotelbus má v přední části plně vybavenou kuchyňku. V zadní části je chemické WC a umyvadlo. Ve vybavení jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií. Kabinu cestujících spojuje s řidiči palubní telefon.

Pořadatel:Pangeotours

 

print Formát pro tisk