RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Úvod, P O Z N Á V A C Í zájezdy, Uzbekistán, USA

USA - NEW YORK - MĚSTO, KTERÉ NIKDY NESPÍ*** - odlet z Prahy - duben 2024

USA - NEW YORK - MĚSTO, KTERÉ NIKDY NESPÍ*** - odlet z Prahy - duben 2024New York je označován za hlavní město světa, město co nikdy nespí. Ikonické budovy, rozlehlé parky, žluté taxíky a nikdy neutuchající ruch, to všechno je důvod, proč je návštěva tohoto města snem mnohých cestovatelů. Pojeďte poznat život v této metropoli a staňte se na chvíli Newyorčanem. Poslední den je v programu počítáno s volným časem na nákupy :-))

NEW YORK - MĚSTO, KTERÉ NIKDY NESPÍ

 

New York je označován za hlavní město světa, město co nikdy nespí. Ikonické budovy, rozlehlé parky, žluté taxíky a nikdy neutuchající ruch, to všechno je důvod, proč je návštěva tohoto města snem mnohých cestovatelů. Pojeďte poznat život v této metropoli a staňte se na chvíli Newyorčanem.

 

 NEW YORK - MĚSTO, KTERÉ NIKDY NESPÍ

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: 

Odlet z Prahy s jedním přestupem do New Yorku. Transfer metrem na hotel v centru. Večerní seznámení s městem a okolím hotelu. Broadway a nejznámější newyorské náměstí Times Square plné světel.

2.den: 

čtvrti Central park – MidtownNoHoLittle ItalyChina TownDumbo: Vyhlídka z Empire State BuildingFlatiron BuildingUnion Square, návštěva malé Itálie, čínské čtvrti a pěšky přes Brooklynský most na Dumbo.

3.den: 

čtvrti Roosevelt IslandFinancial DistrictStaten Island – Ranní plavba po East RiverWall StreetWestfield WTC Oculus, památník a muzeum 11. září a One World Trade Centre, plavba okolo Sochy Svobody na Staten Island a zpět po  řece Hudson podél Manhattanu až Hudson Yards

4.den: 

čtvrti Brighton BeachConey IslandStaten IslandSoHoGreenwich VillageChelseaLenox Hill – Návštěva Brooklynu a populární přímořské oblasti na jihu města. Návrat na Manhattan a návštěva Washington SquareHigh LineHudson Yards a Vessel. Podvečerní prohlídka Bohemian National Hall. Možnost fakultativně celodenního výletu vlakem do Washingtonu D.C..

5.den: 

čtvrti Midtown WestAstoriaSunnyside - Radio City Music Hall, nádraží Grand Central TerminalChrysler BuildingNewyorská knihovna

Bryant parkStPatrick's CathedralBillionaires' RowApple store na 5. Avenue. Přesun do Queens do čtvrtí Astoria a Sunnyside a večerní vyhlídka na město z Rockefeller Center.

6.den:  

čtvrti Central parkHarlemBronx - návštěva Central parku s možností návštěv muzeí Metropolitan Museum of Art, Museum of Natural History

Guggenheim museum nebo SeaAir & Space Museum. Pro zájemce ještě návštěva Central Harlem a jižního Bronxu a lokací jako divadlo Appolo, Stadion NY Yankees atd.

7.den: 

Volno na nákupy, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět.

8.den: 

Přílet do Prahy

Individuálně je možné navštívit sportovní či kulturní události, které New York nabízí každý den.

 

NY TOM 2022 - 007NY TOM 2022 - 008

 

Termín zájezdu:

16.4. - 23.4.2024

Cena od Kč 44.900,-

 

Cena zahrnuje: 

- leteckou dopravu v ceně 20.000 Kč

- 6x ubytování v *** hotelu na Manhattanu

- služby průvodce

 

Cena nezahrnuje: 

- jízdné místní dopravou

- transfery a vstupy, cca 200-400 USD (individuálně dle zájmu)

- pojištění

Pořadatel:Ocean CZ s.r.o.

print Formát pro tisk