RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Maďarsko, Moldavsko, Mongolsko, R E L A X - oddechové zájezdy, Zájezdy H O T E L B U S E M

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - říjen 2023 * květen, říjen 2024

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - říjen 2023 * květen, říjen 2024Budapešť – hlavní město „země lázní“, Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem, Tokaj – rodiště světoznámého vína. Program zájezdu zahájíme v Budapešti na břehu Dunaje. “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO. Relaxovat budeme ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme oblast Tokaje (UNESCO), kde ochutnáte světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Budapešť – hlavní město „země lázní“ s příjemnou atmosférou, Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem, Tokaj – rodiště světoznámého vína. Maďarsko – země termálních lázní, skvělého vína a měst s bohatou historií je cílem tohoto zájezdu. Cestu zahájíme v Budapešti, městě s nádhernou polohou na břehu Dunaje, “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO.

Relaxovat budeme moci ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme také oblast Tokaje, zapsanou na seznamu Světového dědictví UNESCO, kde budete moci ochutnat světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Poznávací zájezd Za tokajským vínemPoznávací zájezd Za tokajským vínemPoznávací zájezd Za tokajským vínem

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: odjezd z Českých Budějovic, Prahy, přejezd do Budapešti.

2. den: Budapešť – prohlídka města vstupní víza World Heritage Site, Budínské panorama – Hradní čtvrť s královským palácem, Gellértova hora s Citadelou, Rybářská bašta, Řetězový most, městské lázně

3. den: lázeňské město Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, termální koupele, relaxace, nádherné lesnaté scenérie pohoří Bükk. přejezd do Tokaje – městečko v centru Tokajského podhůří World Heritage Site, rodiště světoznámého tokajského vína, kterému je přezdíváno “víno králů a král vín”.

4. den: Eger – prohlídka města s příjemnou atmosférou malých uliček, řemeslných dílen pod baštami egerského hradu, zdejší bazilika je třetím největším chrámem v Maďarsku, možnost relaxace v lázních, přesun do ČR.

5. den: příjezd do Prahy a Českých Budějovic v ranních a dopoledních hodinách.

Poznávací zájezd Za tokajským vínem, Mapa

Termíny zájezdu:

4.5. - 8.5.2023

5.10. - 9.10.2023 poslední 1 volné místo!

15.5. - 19.5.2024

9.10. - 13.10.2024

Cena od Kč 8.500,-

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického (tištěného) průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha, Brno

Výhody cestováním HOTELBUSEM

 

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

 

Pro koho jsou hotelbusy určeny

 

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

 

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů. 

 Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20

Posádka hotelbusu

 

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

 

Iveco - Irisbus Lux 20 - EVROPAN

 

 

Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

Do tohoto hotelbusu se vejde 20 lidí, což je dáno tím, že jeho podvozek je o dva metry delší než u „sesterské“ Karosy. Vnitřní uspořádání vychází z osvědčené verze Karosa, která byla prověřena léty provozu. Uvnitř je šest dvoulůžkových kajut a osm jednolůžkových. Cestující sedí v přední části za řidičem na sedačkách dálkových autobusů.

Podobně jako v Karose mají turisté zavazadla v kajutách nebo pod sedadly. V hotelbusu je plnohodnotně vybavená kuchyňka a chemické WC s umývárnou. Ve vozidle jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií.

Na cestách nocujeme v kempech s veškerým vybavením. Při dlouhých přejezdech a v místech, kde není dostatečná síť kempů, trávíme noc u benzinových pump.

Stravování je formou plné penze. Hotelbusy vezou jídelní nádobí s sebou.

 

 

Pořadatel:Pangeotours

 

print Formát pro tisk